O nás

O nás

Brankářská škola

Projekt brankářské školy vznikl na základě nedostatku práce s brankáři, a to hlavně v soutěžích nižšího výkonnostního fotbalu. Gólmanům se nedostáva ani základní péče, proto jsme se rozhodli, že zkusíme na tomto nedostatku zapracovat a klukum předat zkušenosti od našich trenérů.

Výsledkem naší práce by měl být kvalitativní růst jednostlivce, proto se snažíme pracovat podle nejmodrenějších tréninkových metod. Trenéři absolvují různé zahraniční stáže (Anglie, Itálie, Německo, Švýcarsko, Francie) a snaží se trénovat dle vlastní – moderní – koncepce.

Disponujeme množstvím zajímavých a zároveň nezbytných pomůcek, jako jsou například střílecí stroj (máme ho jako jediný v ČR), odrazové sítě, trampolíny, reakční stěny a dalších.

Patronem BŠ je  ligový brankář David Bičík.

 

Hráčská škola

Hráčska škola SportFotbal vznikla za účelem rozvoje všeobecných a individuálních dovedností hráčů, zlepšení jejich fyzických a taktických schopností.

Podle věku a výkonnosti jsme se snažili rozdělit hráčskou školu na dvě základní kategorie, kterými jsou školička – pro ty nejmenší, které baví fotbal a sport obecně máme připravenou všeobecnou pohybovou průpravu a naučíme je fotbalové základy.

Dbáme na to, aby si vybudovali kladný vztah ke sportu jako takovému a proto veškeré tréninky vedeme formou soutěží a zábavných her.

Pro náročnější fotbalisty jsme připravili individuální fotbalové tréninky, které budou zaměřeny na potřeby jednotlivce, odstranění problému, zlepšení všeobecných a individuálních herních dovedností. Samozřejmostí je i teoretická příprava.

Kromě školičky a individuálních fotbalových tréninků budeme nabízet pro malé fotbalisty hráčské kempypříměstské kempy. V zimě zpestříme přípravu populárními tréninky v písku

 Patronem HŠ je ligový hráč Tomáš Jun.

DAVID BIČÍK

Patron brankářů

tomas-jun

Patron hráčů