Recenze

Recenze

Tréninky mě baví a hodně se tu naučím. Líbí se mi to střílecí, jak to samo střílí rány (pozn. střílející stroj ). Mám tu hodně kamarádů a Michal chytá dokonce za Duklu.
 
Honza 8 let
Dobrý den, syn mě předal doma zprávu, že má napsat recenzi. Prý neví co to je a jestli bych mu s tím nepomohl. Velice rád se toho ujmu, protože s radostí mohu napsat, že k vám jezdíme velice rádi, syna tréninky neskutečně baví a já vidím velký progres. Trénuje na trávě se spoustou tréninkových pomůcek a skvělými trénéry. Pokud bych měl něco vytknout, tak snad jen to, že trénujete jen v pondělí, protože na ještě jeden trénink bychom si prostor radi udelali.A tse vam dari a zustante stale tak dobri.
 
Jiří Krejsek (rodič) – Brandýs nad Labem 
Dobry den, do akademie jsem prisel protoze jsem mel problemy po zraneni a chtel se dostat co nejrychleji do formy. Pana trenera jsem znal jiz drive a ten mi doporucil akademii v Kolodejich. Uz sem chodim pres pul roku a chci podekovat vsem trenerum, kteri se o me staraji. Treninky jsou profesionalni, trenujeme na travnatem hristi, treneri se nam venujou a muzu s nimi i konzultovat ruzne situace. Nejvice me bavi strilejici stroj a mnoho dalsich treninkovych pomucek specielne pro brankare. V zime se tesim na treninky v pisku (na Hamru v Braniku), to bude super.
 
Viktor Polesný, Viktorka Žižkov