Skupinový trénink

Skupinový trénink pro brankáře

Tréninková lokalita Zlíchov

Naše tréninky probíhají v Praze na hřišti FK Zlíchov 1914.
Jedná se o travnatou plochu v příjemném prostředí, se zalesněným okolím nedaleko Smíchova, s velkým prostorem pro parkování zdarma, dobrým spojením MHD a klidný prostředním. 
 

Tréninky

Tréninková jednotka trvá 60 minut.
Začíná v 16:30
Sraz je v 16:00 – 
 každý dorazí dle svých možností, k převlékání je vyhrazena kabina v zázemí. Brankářům doporučujeme vzít si s sebou tvé tréninkové oblečení a rukavice, aby si na ně navykli. Rukavice nejsou podmínkou, jsme schopni zdarma zapůjčit. Obuv také není omezena, mějte však na paměti, že trénujeme na trávě. 

Obsah a koncepce tréninku

V 16:30 začíná trénink vedený trenérem. Počítáme, že se do té doby protáhnete, rozcvičíte, zahřejete a připravíte na trénink. Vždy probíhá krátká rozcvička, ale preferujeme celý čas věnovat samotné technice. Skupinový trénink je veden pro celou skupinu s doplňujícím a vysvětlujícím komentářem trenéra. Všechna cvičení opakujeme, hledáme chyby a ty napravujeme. Nemáme věková omezení a jsme schopni náročnost individuálně upravit, aby byla přínosná jak pro malé či začínající gólmany, tak pro velké či zkušenější. 

V průběhu celého tréninku máme možnost využít 2. trenéra a můžeme se tak zaměřit na individuální problém jednotlivce, či s ním na žádost projít určitou situaci či zákrok. Po tréninku si s trenéry procházíme cvičení, jejich přínos a vedeme všeobecnou diskusi. Vítáme zpětnou vazbu jak se Vám trénink líbil. 

Skupinové tréninky jsou charakteristické trénováním s menší skupinou brankářů, rozdělenou dle věku a výkonnosti. S brankáři pracujeme průběžně dle naši koncepce, proto je důležité, aby byla účast na trénincích pravidelná a svěřenci se mohli posouvat dopředu. Kromě jiného mají porovnání sami mezi sebou a tím se zvyšuje i jejich motivace být lepšími.

SPOJENÍ

Chcete-li se k nám dostat pomocí MHD, jsou k dispozici následující spoje:
Do zastávky Zlíchov jezdí pravidelné spoje tramvaje: 4, 5, 12, 20
Autobus: 120; 128 – stanice Prosluněná

Charakteristika

  • Trénink ve skupinách
  • Bez omezení věku / výkonnosti
  • Rozvoj silových, rychlostních a koordinačních schopností
  • Rozvoj kopací techniky
  • Simulace v zápasových situacích
  • Neustálé vytížení brankáře
  • Teorie jako součást tréninku
  • Použití nejnovějších pomůcek (odrazové sítě, reflex-balls a plno dalšího)

Pro vždy aktuální informace doporučujeme využít naše nové sociální sítě Facebook a Instagram, které je možno prohlížet i bez registrace na nich. Můžete zde nalézt aktuální fotografie a živé přenosy z tréninků. 

Bonus:

Pokud s námi odtrénujete minimálně 1 měsíc – tedy 4 tréninky a budete s námi pokračovat, máme pro Vás exkluzivní slevy, navržené jen pro členy akademie, do prodejny SportFotbal na rukavice a brankářské vybavení, protože víme, jak může být vybavení golmana nákladné, a že i intenzivním tréninkem se značně opotřebuje.

Kontakt:

V případě dotazů se obraťte na Tel: +420 770 155 660